Reagujte bez životopisu

Produktový obchodník (síťová infrastruktura)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tomto místě budete:
- specializovat se na určité IT produkty (síťová infrastruktura/datové uložiště) a zákazníky v rámci obchodního týmu
- rozvíjet vztahy se stávajícími zákazníky i aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- získávat a analyzovat zákaznické požadavky, konzultovat produkty, tvořit cenové nabídky
- podílet se na týmové přípravě a prezentaci nabídek a řešení, účastnit se různých projektů a obchodních případů
- komunikovat se zahraničními dodavateli SW a HW (VB, US, FR)
- pracovat v menším týmu spolu se 3 dalšími obchodníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
- platové ohodnocení se bude skládat z fixní složky a obratové prémie za uskutečněné zakázky
- benefity: firemní automobil pro soukromé účely (po zapracování), mobilní telefon, podpora jazykového vzdělávání, odborná školení, 5 týdnů dovolené, možnost nepravidelného home office (tj. v případě naléhavé potřeby), možnost profesního růstu (školení a certifikace)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost zabývající se především dodávkou řešení v oblasti IT infrastruktury.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá orientace v oblasti IT (bezpečnost a topologie sítí, datová uložiště, servery)
- dobrá komunikativní znalost AJ pro kontakt s dodavateli
- podmínkou je VŠ vzdělání, nejlépe v oblasti IT/elektro
- pozice je vhodná i pro VŠ absolventy bez komerční praxe
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- ochota cestovat k zákazníkům po ČR, SR
- aktivní přístup, týmový duch, dobré komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3886926  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc