Reagujte bez životopisu

Systems Engineer/Storage specialista

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 33 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu, který bude:
- spolupracovat při návrhu, implementaci a podpoře IT řešení dodávaných zákazníkům
- spravovat serverovou infrastrukturu včetně virtualizačních platforem a OS Linux, MS Windows Server
- pracovat s řešením pro ukládání a správu podnikových dat v enterprise segmentu diskových polí
- navrhovat SW řešení pro zajištění vysoké dostupnosti v oblasti diskových polí
- řešit bezpečnost ukládání dat včetně synchronizace, replikace, backup řešení
- realizovat design a výběr technologie, integrace řešení, datové migrace
- pracovat primárně s technologiemi HPE, NetApp, VMware, Linux, Microsoft, Cisco
- aktivně se účastnit technicko-obchodních prezentací pro zákazníky
- poskytovat technickou podporu zákazníkům v rámci poskytovaných služeb 24x7 pro dodávané řešení NetApp, Linux, Microsoft, VMware vSphere
- po zapracování samostatně řešit servisní požadavky zákazníků, on-site opravy a sw update komponent datových center - servery, disková pole

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- mzda se skládá z pevné složky + výkonové prémie + kvartální prémie
- benefity: auto i pro soukromé účely (po zapracování), 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, podpora jazykového vzdělávání, možnost profesního růstu (školení, certifikace), home office (občas po domluvě)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Úspěšná česká společnost, která se zaměřuje na poskytování řešení a služeb v oblasti IT infrastruktury.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Přihlaste se nám, pokud máte:
- praktickou znalost HW včetně zkušeností on-site
- znalost technologií pro ukládání dat (RAID, snapshotting, deduplikace, synchronizace, replikace atd.)
- praxi se správou serverů - znalost instalace a administrace OS Linux a MS Windows Server, VMware vSphere, databází
- zkušenosti se storage systémy a NetApp technologií
- orientaci v LAN/WAN sítích
- výhodou znalost tvorby skriptů (PowerShell, Bash)
- komunikativní znalost AJ a ČJ
- VŠ vzdělání v oboru IT s praxí, případně SŠ vzdělání s praxí min. 5 let v IT
- řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat k zákazníkům po celé ČR/SR
- analytický přístup k řešení problémů
- dobré komunikační a prezentační dovednosti, proaktivita, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost dobře spolupracovat v týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3912501  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc