Nemecko: vedúci pracovník slovenského kolektívu v sklade

J&GC LTD.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiac€ 1.800,00/netto/mesiac + možnosť vyššieho platu podľa skúseností a kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie slovenského kolektívu,
- komunikácia s vedením skladu a pracovníkmi,
- komunikácia s projektovým manažérom,
- dohľad nad dodržiavaním ubytovacích podmienok,
- sprevádzanie slovenských pracovníkov (napr. k lekárovi, do banky, na úrad),
- kontrola pracovných výkonov na pracovisku,
- príprava pracovných výkazov,
- koordinácia pracovnej činnosti pracovníkov,
- zaškolenie nových pracovníkov na pracovisku,
- aktívne zapájanie sa do pracovného procesu.

- Zaujímavá finančná prémia pre nových pracovníkov po odpracovaní určitých časových období.

- Bonus za používanie vlastného vozidla je € 150,00/mesačne.

- Zlepšenie komunikačných schopností v cudzom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká pracovná agentúra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detailnú prácu,
- aktívna znalosť nemeckého jazyka,
- vítané sú pracovné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pracovnej pozícií,
- schopnosť riadiť zamestnancov,
- ochota pracovať na rôzne zmeny,
- ovládanie programov: Microsoft Word, Microsoft Excel.

Zástupca nemeckej pracovnej agentúry pre Slovensko

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4212121  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac