Kuchár na Horskú chatu V Sudtirole 2600 Eur netto

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Južna Tirolska, Taliansko
Termín nástupu
15.5.2021
2 500 - 2 700 EUR/mesiacodmeny, bonusy, ubytovanie zabezpečené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár na Horskú chatu V Sudtirole 2500-2700 Eur netto
veľmi vysoko na kopci
Chata je vzdialená 2 000 metrov na vrchu v Južnom Tirolsku
Kuchár (samostatný kuchár) dobré znalosti nemčiny B1
jednoduchá kuchyňa
6 dní v týždni (všetci ľudia tam pracujú 3 týždne vkuse a potom 3-4 dni voľna naraz)
Ubytovanie a strava sú zadarmo priamo pri chate
Riadna pracovná Talianska zmluva
Žiadne poplatky Agentúre
od 15.5.2021 do 31. októbra 2021
Viac info
[email protected]
+421948386138

Potrebujeme aktuálny životopis v nemeckom jazyku s foto a prip. referencie

Talianska pracovná zmluva
stabilný zamestnávateľ

Ubytovanie zabezpečené

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Vysokohorská chata nad 2000 m nad morom
sezónne zmluva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

predavač, kuchár, čašník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
ID: 4068911  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac