Dispečer/ka - logistik/ička

JANČA V.M. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nákladní 2089, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dopravní dispečeři (43232)

Pracoviště a kontakty

Firma:JANČA V.M. s.r.o., IČ 25907069
Pracoviště:JANČA V.M. s.r.o., Ostrava, Nákladní 2089/2, Mariánské Hory, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Ostrava

Kontakt: emailem, do předmětu prosím uveďte: Dispečeři

Hledáme zaměstnance pro nově otevřený centrální sklad v Ostravě.

Požadavky na zaměstnance:
- minimálně SŠ
- praxi na pozici dispečer nebo logistik
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
- výhodou znalost systému SAP
- komunikační a dobré organizační schopnosti, odolnost vůči stresu

Náplň práce (podrobněji):
- zajišťování vnitropodnikové dopravy a rozvozů dodávek k zákazníkům
komunikace se zákazníky
- komunikace s interními i externími dopravci, řešení nestandardních situací a efektivní koordinace a kontrola
- Vytěžování vozidel, plánování tras
- vedení příslušné dokumentace a evidence o činnosti distribuce
- zodpovědnost za firemní vozový park, kontrola stavu vozidel a zajišťování servisu
- vedení menší skupiny lidí (interní řidiči nákladních vozidel)

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní ryze české společnosti,
- zajímavou práci na HPP s možností prodloužení pracovního poměru,
- motivační ohodnocení, výkonnostní prémie,
- možnost odborného rozvoje a vzdělávání,
- práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11668530708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
ID: 2796116  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 30000 Kč/měsíc