Test inžinier - software/hardware

janom a.s.

Miesto práce
Brno, Česko
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
30 000 - 45 000 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- testovanie softwaru a hardwaru
- uvoľňovanie verzie SW, ich evidencia a archivácia
- testovanie upgrade systému
- tvorba a udržiavanie dokumentácie
- tvorba testovacích postupov
- spolupráca s ďalšími konzultantmi a programátormi

Požadované znalosti:
- základná znalosť Linux (automatizácia prostredníctvom skriptov)
- orientácia v elektronických schémach, znalosť základov návrhov, testovanie a meranie signálov
- skúsenosti s návrhom elektrických obvodov
- základy programovania
- prax výhodou

pôsobenie v medzinárodnej spoločnosti, atraktívne mzdové ohodnotenie, 13. a 14. plat, príjemný mladý kolektív, odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri kariérnom rozvoji, športové aktivity, otvorená komunikácia, firemná kultúra

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

zodpovednosť, aktívny prístup, precíznosť, chuť učiť sa nové veci, proaktívny prístup k práci a riešeniu úloh

janom je súkromná investičná spoločnosť, ktorá sa podieľa na invetíciách a developingu projektov, ktoré sa sústreďujú na našu spoločnú budúcnosť. V rámci inovatívnych projektov realizujeme investície v oblasti elektromobility, materiálového výskumu, spracovania a uchovávania dát, inteligentného systému riadenia a uskladňovania energií, poskytovania automatizovaných služieb kontroly infraštruktúrnych aktív.
ID: 3399449  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 45 000 Kč