Asistentka prodeje/Pracovnice zákaznické podpory v e-shopu

Jaroslav Nešleha

Místo práce
Ivana Olbrachta, Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.8.2021
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 23 000 Kč/měsícPololetní a celoroční odměny.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha zákazníků a zákaznický servis
-příjem, výdej, doplňování a rovnání sortimentu na prodejně
-celkové udržování pořádku na prodejně a v zázemí
-práce s PC
-administrování objednávek přes eshop a e-mailem
-telefonická komunikace se zákazníky
-vyřizování e-mailů
-osobní komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Mzda: 20000 - 23000 Kč / měsíc
-Místo pracoviště: Kladno.
-zaměstnanecké slevy
-Pracovní poměr: Plný úvazek, zkrácení úvazku možné
Benefity: příspěvek na dovolenou a vánoce, roční bonus dle výsledků hospodaření firmy.
Stravenky, Očkování , Příspěvek na Kadeřníka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

PC - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od listopadu 2011 jsme pro vás otevřeli kamenný obchod na Kladně pod názvem Ocelnictví Kladno. V obchodě vám nabízíme šperky z chirurgické oceli, titanu a wolframu za internetové ceny. Jelikož jsou ocelové šperky velmi trvanlivé a populární, soustředili jsme se právě na šperky z chirurgické oceli.
ID: 4100350  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc