Uklízeč -ka

JASPA Servis s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hlavní 69, 747 06 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
6900 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (9112)

Pracoviště a kontakty

Firma:JASPA Servis s.r.o., IČ 28658001
Pracoviště:Hlavní 69/75, Kylešovice, 747 06 Opava 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 6900 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vzdělání nerozhoduje, místo zřízeno pro OZP/TZP, manuální zručnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík. Jedná se o úklidové práce.
Mzda 6 900 Kč, pouze odpolední směna 12:00 - 17:00 hod., zkrácený pracovní úvazek - 25 hod./týden, pracoviště Opava a okolí, nástup ihned. KO: Štefková Zuzana, tel.: 725 708 330 - volejte Po - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11586560761

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2771021  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6900 Kč/měsíc