Prodavač/ka - pokladní

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově (MPSV)

Místo práce
Kostelní nám. 157, 692 01 Mikulov, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
13000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači v prodejnách (5223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, IČ 00032247
Pracoviště:Kostelní nám. 157/9, 692 01 Mikulov na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 13000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:25.11.2016/ Místo výkonu práce: MIKULOV, KOSTELNÍ NÁM. 9
Prodej zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, práce za obslužným úsekem, doplňování a ošetření zboží, kontrola záručních lhůt. Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, zodpovědný přístup k plnění úkolů a ochota k fyzické práci. Jedná se o směnnost dle plánu. Mzda v závislosti na pracovních výsledcích. Jistota výplaty vždy do 14. dne v měsíci, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na dovolenou, příplatky za práci o víkendu nad rámec zákona. Nástup od 2.1.2017 nebo dohodou. Zaměstnavatele kontaktujte emailem: [email protected]
Podrobnosti na www.jednota.cz v sekci "o nás" - kariéra.

Poslední změna:2016-11-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 11786970715

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2830582  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 Kč/měsíc