Recepční ubytovacího zařízení v centru Brna

JIFI, s.r.o.

Místo práce
Jakubské nám. 7, 602 00 Brno-střed, Brno-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás budete mít na starosti:
- zodpovědnost za správné fungování recepce včetně plánování směn
- ubytování hostů, administrativa spojená s chodem recepce
- příjem a kontrola rezervací, koordinace úklidu pokojů
- plynulý chod hotelového provozu, administrativní práce mimo recepci
- aktivní komunikace s hosty a přehled o rezervacích
- aktivní spolupráce se všemi zaměstnanci a odděleními
- zodpovědnost za pokladnu, práce s hotelovými účty a hotovostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou práci v pozitivně naladěném týmu
- zaměstnanecké benefity
- občerstvení na pracovišti
- hrazené příplatky za víkendy
- stravenky
- možnost využití služebního bytu a výpomoci s hledáním bydlení
- zajímavou naplňující práci s přirozeným zlepšením jazykových znalostí
- flexibilní plánování směn
- prostor pro Vaši kreativitu v oblasti řízení péče o hosty
- možnost podpoření a využití vhodných osobních zájmů/znalostí

Informace o náboru

Kandidáty, které budeme zvát na pohovor, budeme kontaktovat do 7 pracovních dnů od obdržení životopisu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- flexibilitu, samostatnost, komunikativní a profesionální vystupování
- znalost angličtiny slovem i písmem, další cizí jazyky výhodou
- odolnost vůči stresu a schopnost řešit neočekávané situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hotel Kopanice hledá do svého týmu nového kolegu/ kolegyni. Nenabízíme práci v korporátu, jsme menší rodinná firma a tam také směřuje naše strategie.
ID: 3139040  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 800 Kč/měsíc