Pracovník odd. speciálního úklidu

Jiří Geisler

Místo práce
Olomoucký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud Vás nebaví stereotyp, rádi se učíte novým věcem, vlastníte ŘP sk. B a jste aktivní řidič, přidejte se k partě speciálního úklidu firmy Geisler.

A co bude náplní Vaší práce? Práce s mycími stroji, mytí oken, generální úklidy firem, postavební úklidy apod. s výkonem práce v Olomouci a okolí, ale v případě potřeby vyjedete i na služební cestu mimo Olomoucký kraj.

Samozřejmostí je zaučení - budete pracovat s lidmi, kteří již mají dlouholeté zkušenosti a budou Vám předávat svoje znalosti a pokud prokážete spolehlivost a zodpovědnost můžete se stát předákem čety.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP, plný úvazek
- mzdu od 26000,- Kč/měsíc (tj. 20 000,- Kč čistá mzda)
- náborový příspěvek 24 000,- Kč
- příplatky za práci o víkendech, noční směny, práci ve výškách
- diety v případě výjezdů mimo Olomoucký kraj
- důkladné zaškolení
- zázemí firmy s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pravidelné a nadstandardní úklidové práce jsou hlavní službou, kterou společnost GEISLER nabízí, a to již od roku 1997. Jedná se o úklid všech druhů objektů: kancelářské, administrativní a správní budovy, nemocnice, polikliniky, průmyslové výrobní závody, skladové prostory, montážní haly, výstavní a expoziční prostory, hotely, nákupní centra a mnoho dalších. Poskytujeme profesionální komplexní zajištění úklidových služeb na objektech s využitím nejnovějších technologií a trendů.
ID: 3769327  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 26 000 - 27 000 Kč/měsíc