Solutions Analyst

JISTU recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• seznámíte se s funkcemi produktu, prozkoumáte je a analyzujete
• vyzkoušíte předpokládané funkce, projdete požadavky, vše specifikujete a vytvoříte
analýzu podle klientských požadavků
• úzce budete spolupracovat s vývojovým týmem se sídlem v Praze (částečně v
Bratislavě)
• komunikace je s mezinárodními klienty (zejména finanční instituce) s možností
cestování do exotických destinací
• spolupráce s ostatními členy týmu SCRUM s cílem dodávat produkty, které uspokojí
potřeby klientů
• příprava dokumentace k produktu a následné proškolení klienta

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráci na hlavní pracovní poměr v nadnárodní středně velké společnosti vyvíjející
špičkové bankovní a finanční aplikace pro celosvětovou zákaznickou základnu s
možností návštěvy klientů na místě (např. v Západní Indii, Africe, Asii)
• využití nejnovějších technologií od Microsoft
• interní a externí školení s možností získat certifikaci
• velmi zajímavé mzdové ohodnocení
• firemní benefity – stravenky, příspěvek do penzijního fondu, nápoje zdarma, stolní
fotbálek a PlayStation v kanceláři, pravidelné firemní a týmové akce, Multisport,
Kavárna atd.
• pružná pracovní doba (povinná mezi 9:00 – 15:00)

Informace o náboru

• spolupráci na hlavní pracovní poměr v nadnárodní
středně velké společnosti vyvíjející špičkové bankovní
a finanční aplikace pro celosvětovou zákaznickou
základnu s možností návštěvy klientů na místě (např. v
Západní Indii, Africe, Asii)
• firemní benefity – stravenky, příspěvek do penzijního
fondu, nápoje zdarma, stolní fotbálek a PlayStation v
kanceláři, pravidelné firemní a týmové akce,
Multisport, Kavárna atd.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Společnost, která je součástí mezinárodní skupiny, nabízí své služby ve více než 25 zemích světa a poskytuje kvalitní služby a řešení v oblasti řízení rizik a poskytování úvěrových informací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

informatika, analytika, statistika, matematika nebo ekvivalentní oblasti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Business Process Model and Notation - BPMN - Mírně pokročilý
SQL - Mírně pokročilý
XML - Mírně pokročilý
REST - Mírně pokročilý
SOAP API - Mírně pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• minimálně 3 roky praktických zkušeností jako IT
analytik
• schopnost komunikace v Anglickém jazyce
• znalost různých analytických nástrojů - BPMN
• znalost SQL, XML, REST a SOAP API
• silnou schopnost rozhodování, vyjednávání a
přesvědčování, často v nejednoznačných situacích
• komunikační a prezentační dovednosti na vysoké
úrovni
• velký smysl pro detail
• schopnost pracovat individuálně za účelem dosažení
sdílených týmových cílů a řízení procesních změn
• zkušenosti s prací s vývojovým týmem pomocí
metodiky agilního vývoje
• silné analytické dovednosti a schopnosti řešit
problémy spojené se schopností vyvíjet kreativní a
efektivní řešení
• znalost bankovního prostředí
• znalost francouzštiny nebo portugalštiny je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost, která se nachází na trhu s personálními službami mezi inzertním portálem a personální agenturou.
Společnost JISTU recruitment s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost JISTU recruitment s.r.o., sídlem Podolská 2746/35, 628 00 Brno, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4307150  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc