Čašníčka s inkasom-Demichef de Rang Taliansko

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Taliansko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac2000€ Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Demischef de Rang-čašníčku s inkasom do 5 hviezdičkového hotela v Taliansku v Naturns pri Merane.

Je to práca na dlhú sezonu 11 mesiacov.
-Nástup: ihneď
-Plat 2000€ Netto plus dohoda podľa kvalifikácie a skúseností
-ubytovanie v jednolôžkových izbách a strava zdarma
-Pracovná doba pre kuchára 5 1/2 dňa v týždni
-Nemecký jazyk na úrovni B1-B2

- Slušný plat
- Stabilná práca
- Skvelá tímová atmosféra
- Kariérny rast

Ak máte záujem uchádzať sa o pracovnú pozíciu a spĺňate naše kritéria, poslať prosím životopis s fotografiou v Nemeckom jazyku na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

JK Universal Consulting s.r.o. , je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník/čašníčka

Počet rokov praxe

2

tímova spolupráca, samostatnosť, spoľahlivosť

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 3973684  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac