Práca v hoteloch a reštauráciach v Anglicku , nízke náklady na vycestovanie

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
London, Bristol, Manchester, Kent, Veľká Británia
Termín nástupu
Január 2017
Mzdové podmienky (brutto)
€1200 - €2800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme rôzne kumulované pozície na prácu do hotelov / reštaurácií po celom regióne Anglicka , najmä v okolí Londýna , Bristolu , Kentu , Manchesteru .
Jedná sa o kumulované pozícia ( chyžná, čašníčka alebo pomocní v kuchyni , kuchár ).
Pri každej práci je zabezpečené ubytovanie za nízky poplatok ( sťahovaný zo mzdy ).
Platové podmienky sa pohybujú od 7,20 GBP na hodinu plus tipsy .

Iné výhody:
-zabezpečené ubytovanie priamo v hotely , nemusíte dochádzať do práce , niektoré hotela ponukájú v rámci balíčka aj stravu
- overená sieť hotelov a reštaurácii
- Možnosť umiestniť páry ( alebo dvojice ) spolu
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy
-Možnosť pracovného postupu.
-Pomoc s rezerváciou letenky.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním z SVK/CZ a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Prácu je možné zabezpečiť jednotlivo alebo aj pre dvojice . Je vhodná pre uchádzačov , ktorí sa majú záujem zdokonaliť v anglickom jazyku a majú aspoň minimálnu prax v hotely .
V prípade záujmu o prácu v hoteloch / reštauráciach nám pošlite životopis v anglickom jazyku spolu s fotografiou na emailovú adresu : [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sieť hotelov a reštaurácii po celom území UK.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nešpecifikované

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický mierne pokročilá úroveň slovom aj písmom.
- ochota zostať v UK min 3 mesiace a viac.
- ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.
- flexibilný a zodpovedný pracovník.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2732260  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1200 - €2800