Chyžná pre prestížne hotely v London. Kumulovaná pozícia. Plat od £8.50 a viac. Vhodné aj pre páry, skupiny, aj chlapci. Bez poplatkov agentúre !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Londýn, Spojené kráľovstvo
Termín nástupu
Oktober/November 2018
Mzdové podmienky (brutto)
€1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných uchádzačov o prácu, pre nášho klienta v Londýne.

Práca pre prestížne Hotely v širšom centre Londýna.
Dobrá príležitosť pre tých čo zamýšľajú ako nový štart v lokalite London.
Taktiež vhodné pre kandidátov ktorý sa chcú zdokonaliť v AJ.

Postačujú lepšie základy AJ ! Stabilné hodiny. Vhodné pre dievčatá, kamarátky, aj pary a chlapci, prax nie je nutná zaškolenie v práci poskytnuté.

Platové podmienky :
£7.83 – Kitchen porter (umývač riadu)
£7.83 – Night cleaners (nočny upratovači)
£8.50 – £9.13 Housekeeper (chyžná)
Výplata na účet každých 14 dni v týždni.

Náplň práce:
Jedná sa o prácu pre prestížne Hotelové rezorty v širšom centre Londýna. Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície:

Chyžná, Upratovač/ka, Umývač riadu.

Chyžná: vyžaduje sa komunikatívna AJ. vhodné najmä pre dievčata, pracuje sa v Hoteloch centrum Londýna a jeho okolie.upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii a supervízora.

Upratovač/ka,: jedná sa o pozície na nočnú smenu, upratovanie hotelových izieb, spoločenských priestorov hotela, recepcie, haly, toalety, a iné priestory podľa požiadaviek klienta.

Umývač riadu: vhodné najmä pre chlapcov, výpomoc v kuchyni hotela, umývanie riadu a iné podľa zadanie .

Po príchode sa požaduje 4 hod tréning , následne akceptácia na pracovnú pozíciu. Práca sa nachádza v London širšie centrum. Práca vhodná pre mladých ľudí čo máju záujem sa zdokonaliť v AJ poprípade vhodné ako nový štart pre Vás v lokalite London.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U International.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska London-Stansted po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U Int.

Dobré platové podmienky
Ubytovanie zabezpečené po príchode do UK
Transport z letiska London Stansted (po dohode s konzultantom JOB4U Int.)
Pracovné prostredie v hoteloch Londýna
Výborná lokalita Londýn central
Vhodné ako štart pre mladých ľudí ktorý máju záujem o lokalitu Londýn v UK !
Asistencia s otvorením Bankového účtu
Odvoz na osobne stretnutie v prvý deň po dohode.
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy
Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu
Možnosť pracovného postupu
Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Informácie o výberovom konaní

Samostatnosť, Flexibilita, Ochota pracovať nočné smeny.
Zotrvať minimálne 3 mesiace a viac.
Každý uchádzač by mal mať min. základy AJ.
Ochota pracovať aj cez víkend a podľa potreby.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o zamestnávateľa ktorý zabezpečuje pracovný personál v oblasti služieb, chyžné , upratovačky, a iný personál pre Hotely v Londýne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava logistika, Vodič kamionu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zotrvať min. 3 mesiace a viac.
Ochota pracovať nočné smeny.
Flexibilný , samostatný, pracovity.
Znalosť AJ na úrovní A2 začiatočník.
Zodpovedný, pracovitý, flexibilný.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3514218  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1500