Skladník / čka - nenáročná práca vhodná pre dievčatá, páry aj skupiny. Rôzne lokality: Amsterdam, Tilburg, . Plat €10.44/hod (Appel/Dell elektronika)

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
€1500 -2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme vhodných uchádzačov na prácu v Logistických centrách. Pracujete pre znáčky: Microsoft, Apple, Dell, Phillips, Cannon, ďalej pre sklady s medicínskymi potrebami, značkovým oblečením a s kvetmi (orechidee). Taktiež dostupná práca aj v supermarketoch (Amsterdam a okolie).

Lokalita práce: (Amsterdam, Eindhoven, Roosendaal, Waalwijk, Tilburg, Moerkapelle, Venray, Heerlen a iné ).

Platové podmienky:
€ 10.44/hod/od 21rokov + príplatky za nadčasy , víkendy nočne

-príplatky za prácu v noci, víkendy a nadčasy : od 30% do 100% .
- Výplata sa uhrádza každých 14 dni. na bankový účet.
- 8% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.
- zabezpečené ubytovanie a doprava z/do práce.
- možnosť umiestniť páry a skupiny

V prípade , že máte záujem o prácu v skladoch v Holandsku , pošlite nám životopis alebo nás kontaktujte telefonicky 00421/ 944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Jedná sa o jednu z najväčších personálnych agentúr v Holandsku. Logisticke centra, Supermarkety, Produkcia a ine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- B1 level "úroveň" AJ
- možnosť vycestovať min na 3 mesiace a dlhšie.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3604312  Dátum zverejnenia: 20.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: €1500 -2000