Hľadáme pracovníkov do hotelových rezortov - Anglicko, Írsko, ubytovanie a strava zabezpečené. vhodné aj pre páry. (pomocný kuchár /čašník)

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Veľká Británia, Írsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Jún / Júl
Mzdové podmienky (brutto)
1 356 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do hotelových rezortov v Írsku a Anglicku . Máme voľné pozície na rôznych kumulovaných pomocných pozíciach ( pomocník/ čka do kuchyne , čašník /čka ) . Práca je vhodná na minimálne 3 mesiace , pre uchádzačov , ktorí majú prax v hotelových rezortov alebo reštauráciach . Vyžadujeme mierne pokročilú úroveň anglického jazyka .

Príjemne pracovne prostredie a ubytovanie priamo v hotely .
Práca na zmluvu .
Garantované hodiny, dlhodobý kontrakt.
Dobré platové ohodnotenie.
Zabezpečené ubytovanie a strava
Vhodné aj pre absolventov Hotelovej školy.
Perfektná možnosť spoznať a cestovať v rámci EU.
Práca v multi-kultúrnom prostredí.
Zamestnávateľ poskytuje rôzne typy školení.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, letenky

Ak máte záujem o prácu v hotely , pošlite životopis na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky 00421/ 915231517 pre bližšie informácie .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hotelové rezorty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, nešpecifikované.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť AJ na pokročily B1 level.
prax v hoteloch alebo reštauráciach
možnosť zostať v hotely minimálne 3 mesiace

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3681676  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 356 - 2 000 EUR/mesiac