Maliar

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených maliarov na rôzne projekty v Nemecku a v Rakúsku .
Práca na stavbe interiér/exteriér, ( pri niektorých projektov aj fasády ).
Požaduje sa osoba, ktorá je všeobecné zručná, ma už skúsenosti s maľovaním interiér steny stropy, požaduje sa vyrovnanie podkladu pred maľbou.
Vlastné auto pre 2 v partii nutnosť
Znalosť NJ, aspoň pre jedného z partie potrebná na takej úrovni aby sa vedel dohovoriť v práci a na firme.
Práca je na dlhodobo.
Práca väčšinou pre zástavbu rodinných domov Nemecko a Rakúsko

- dlhodobé projekty
- práca na rakúsku alebo nemeckú pracovnú zmluvu
- dobré platové podmienky - hodinová mzda od 11,50 hodina + diéty od €45/deň "netto"
- ubytovanie zabezpečené.

Ak máte o prácu maliara záujem , pošlite svoj životopis na emailovú adresu : [email protected]
alebo nás kontaktujte telefonicky 00421/ 915 231517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

maliar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsený maliar
- nemecký jazky - schopnosť dohovoriť sa
- vlastné auto na prepravu z miesta ubytovania do práce

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3936392  Dátum zverejnenia: 11.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac