Operátor / skladník-čka, Apple / Dell, elektronika, Holandsko -Waalwijk. Vhodné aj pre dievčatá!

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
1 690 - 2 000 EUR/mesiac30%-100% príplatky k platu za nadčasy , smeny a prácu cez víkend Doprava a ubytovanie zabezpečené !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat: bez limitu veku:
Operátor /skladník: € 10.38/hod.
Benefity k platu:
od 30% do 100% Príplatky za prácu v noci, nadčas, víkendy. Dovolenka 8% vyplatených každý mesiac k platu.

Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie a stravu počas 10 dni karantény - Zdarma .

Jedná sa o prácu v teplom sklade na produkčnej linke. Pracujete s jemnou elektronikou značky Apple . Dell .
Pracujete na pozícii : operátor výroby, práca do značnej miery zahŕňa aj prácu ako operátor v stoji na stanovišti alebo pri linke jednoduché úkony, balenie, montáž , triedenie kazových produktov .
Práca vhodná pre skupinky , chlapcov , dievčatá
Lokalita : Waalwijk, okrem práce v sklade ako picker a podobne, práca do z

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre dievčatá.
Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas a víkendy.
Týždenné výplaty .
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
Možnosť benefitov v prípade že robíte aj vodiča na služobnom aute.
Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zabezpečená doprava z/do práce nad 10 km.
Teplé a čisté pracovné prostredie.
Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis v Anglickom jazyku na : [email protected] , kontakt : 00421/944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Klient pôsobí v oblasti personálny leasing, zabezpečenie pracovnej sily pre výrobu, produkciu, logistika , sklady, farmy , skleníky a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladník, Operátor.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čistý register trestov.
ochota pracovať na smeny !
kumulovaná pozícia skladník ,alebo operátor v produkcii.
Ochota pracovať aj cez víkend

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4030314  Dátum zverejnenia: 6.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 690 EUR/mesiac