HR konzultant

Job Leader Europe

Hlavní město Praha, Okres Beroun, Okres Kladno, Praha - východ, Praha - západ, Okres Rakovník
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce s databází
- sjednání a realizace pohovorů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Koupě, prodej, pronájem a správa nemovitostí

Tuzemská realitní společnost HVB Real Estate s.r.o. přijme makléře pro prodej nemovitostí po celém území ČR.

V současné době hledáme makléře pro prodej nemovitostí po celém území ČR. Nabízíme zajímavý provizní systém, komplexní školící systém makléřů zdarma, praxe ani vzdělání není rozhodující, možnost budování a vedení vlastního týmu, možnost zřídit vlastní pobočku, flexibilní pracovní dobu, odměny také za doporučení nemovitosti k prodeji, podmínka čistý trestní rejstřík.
kontaktní osoba: Ondřej Jaroš 737 700 500
Odměnou Vám bude vysoká finanční odměna formou provizního a meziprovizního systému a spokojený zákazník!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní talent
- zodpovědnost a samostatnost
- časovou flexibilitu
- komunikativní a organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- vytrvalost, pečlivost, pracovitost
- zkušenosti s prodejem (není podmínkou)

V případě zájmu o osobní pohovor mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

Ondřej Jaroš
tel: 737 700 500
ojaros zavinac hvbreal.cz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2671396  Dátum zverejnenia: 5.11.2016