Sestra v ordinaci pracovně lékařských služeb

Job Leader Europe

Místo práce
Praha 5, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro soukromou kliniku v Praze, hledáme vhodnou kandidátku na pracovní pozici Sestra v ordinaci pracovně lékařských služeb!

Požadujeme:

- SŠ zdravotní + praxe nebo VOŠ
- potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti
- znalostí problematiky pracovně lékařských služeb
- praxi 1 rok v ordinaci pracovně lékařských služeb

Náplň práce:

- práce ambulantní sestry
- zodpovědnost za plynulý chod ordinace, příjem pacientů a administrativa s tím spojená
- příprava pacientů na odborná vyšetření, asistence lékaři při vyšetřovacích výkonech
- aplikace kožních, podkožních a nitrosvalových injekcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové ohodnocení 23-32 000,-Kč/dle praxe
- zázemí stabilní společnosti soukromé kliniky
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
- další vzdělávání s podporou kliniky
- místo pracoviště: Praha 5
- 8 hodinová pracovní doba /pátek krátký,víkendy volné/
- stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění
- 2x ročně odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Moderní soukromé zdravotnické zařízení poskytující špičkovou komplexní ambulantní péči.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2787812  Dátum zverejnenia: 31.10.2016