Obchodní zástupce v oblasti kanalizace – senior

Job Leader Europe

Praha, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35000-50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce, který bude nabízet služby bezvýkopovou metodou a opravy vodovodů a kanalizací pro region ČECHY.

Pracovní náplň:

• Akvizice nových partnerů (cestování v rámci regionu Čechy)
• Péče a servis o stávající zákazníky
• Zjišťování potřeb zákazníka a prezentace nejvhodnějšího řešení
• Reporting, vyhodnocování, analýza prodeje zákazníků
• Schopnost samostatně řešit obchodní situace

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického/stavebního směru
• Zkušenosti z pozic obchodní zástupce popřípadě nákupčího
• PODMÍNKOU znalosti ve stavebnictví, vodohospodářství- kanalizace, dopravní stavby
• Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook…)
• Řidičský průkaz sk. B
• Výborné komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
• Organizační schopnosti, aktivní přístup, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí ve stabilní a dále rostoucí společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení 35 000-50 000,-/dle zkušeností
• K dispozici služební automobil k vlastní potřebě, telefon, notebook
• Flexibilní pracovní doba
• Firemní vzdělávání, osobní i profesní rozvoj
• Nástup dle dohody či ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební společnost se sídlem v Praze je specialistou na bezvýkopové opravy kanalizace a vodovodního potrubí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2787815  Dátum zverejnenia: 31.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000-50000