Operátor - Dělník/ce výroby - Kladensko, Rakovnicko

Job Leader Europe

Kladensko, Středočeský kraj, Okres Kladno, Praha - západ, Okres Rakovník
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché montáže / demontáže součástek
- kontrola kvality práce a výrobků
- práce dle manuálu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- nástupní mzda dle praxe a pracoviště
- benefity - dle provozu 13.mzda, 5 týdnů dovolené, zdarma svozové autobusy
- pracoviště Kladensko, Rakovnicko

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9-17 v prac. dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo 773 779 855

Informace o náboru

Hledáme šikovné kandidáty na pozice Dělník - Operátor výroby / Operátor pájení a osazování / Operátor - montér /Montážní pracovník

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se elektro průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba, průmysl, doprava a logistika, dělník, operátor výroby, technik,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve výrobě, skladu, opravách aj. výhodou
- manuální zručnost
- pečlivost
- trestní bezúhonnost
- ochota pracovat na 2 směny Po-Pá (8 hod směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2819886  Dátum zverejnenia: 21.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19000