Account Manager - personální agentura

Job Leader Europe

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhledávání a proaktivní oslovování nových klientů z různých sektorů
- budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty
- příprava obchodních nabídek, vyjednávání podmínek spolupráce a uzavírání smluv
- účast na výběrových řízeních, příprava dokumentace a prezentace nabídek
- podílení se na rozvoji a strategii společnosti
- plnění prodejních cílů a reporting vedení společnosti
- úzká spolupráce s týmem HR konzultantů a dalšími odděleními společnostmi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemný a pohodový pracovní kolektiv, kde každý může sdělit svůj osobní názor
- vysoký fixní plat + provizní složka z realizovaných obchodů
- kafetérie, multisport karta, teambuildingové aktivity, home-office, chytrý telefon s neomezeným tarifem, notebook a k dispozici služební automobil
- kancelář v Praze přímo u metra Hradčanská s možností realizace schůzek u oběda v příjemném prostředí místních restaurací, snídaně či odpolední kávy
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně 2 roky zkušeností na obchodní pozici - zkušenosti s akvizicí nových klientů B2B
- výborná úroveň českého jazyka
- znalost AJ na komunikativní úrovni (není nezbytnou podmínkou, spíše značnou výhodou)
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti s tahem na branku
- proaktivní přístup k práci a řešení každodenních nastalých situací v oblasti obchodu
- řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3448031  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000