Project manager /TZB -až 50.000Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
31.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení a organizace stavebních prací, kontrola kvality práce
- Řízení realizačních týmů specializací, koordinace jejich činnosti
- Tvorba harmonogramů výstavby
- Řízení a usměrňování technologických postupů výstavby a pracovních postupů
- Příprava projektů po technické a cenové stránce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Mzda: dle dohody
- Příspěvek na stravování (stravenky)
- Poskytnutí mobilního telefonu
- Notebook
- Služební vozidlo i k soukromým účelům
- Dovolenou nad rámec zákona (25 dnů)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program spojený s péčí o zdraví zaměstnanců v oblastech – sportu, kultury, zdraví, cestování, vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Akciová společnost je nejstarší společností vykonávající kontinuálně beze změny jména, právní formy či přerušení výkonu živnosti svou hlavní činnost, tj. finální dodávky technických zařízení budov.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru – nejlépe TZB
- Praxe v oblasti TZB min. 3 roky (ideálně výroba, příprava nebo realizace)
- Zkušenosti v přípravě projektů po technické a cenové stránce
- Řízení průběhu realizace projektů TZB
- Zastupování společnosti ve styku s objednatelem v obchodních a technických věcech

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3475717  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50000