HR konzultant, náborář - personální agentura

Job Leader Europe

Místo práce
Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovědnost za proces náboru a výběru zaměstnanců
• Příprava a zadávání inzerce volných pracovních pozic na jednotlivé inzertní servery a další inzertní zdroje
• Vedení přijímacích pohovorů
• Příprava pracovních smluv a související administrativa
• Komunikace se stávajícími uchazeči a jejich podpora v provozu
• Kontrola docházky zaměstnanců a příprava podkladů pro účetní oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• příjemný a pohodový pracovní kolektiv s neformální atmosférou
• kvalitní fixní plat + provizní složka dle výkonu
• kafetérie, multisport karta, teambuildingové akce, home-office, chytrý telefon s neomezeným tarifem, notebook
• kancelář v Praze přímo u metra Hradčanská
• nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Lidské zdroje, personální agentura

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU/SŠ vzdělání
• Velmi dobrá znalost českého jazyka podmínkou
• Prokazatelnou zkušenost s náborem a výběrem zaměstnanců
• Kreativní přístup, hledání nových řešení v náboru
• Komunikativní osobnost
• Zkušenosti v prostředí sociálních sítí (Facebook aj.)
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
• Samostatnou osobnost s týmovým duchem
• Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3496948  Dátum zverejnenia: 20.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000