Manipulant/ka skladu - 10.000 Kč náborový bonus

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
11.3.2019
Mzdové podmínky (brutto)
22.000 - 25.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché čištění zařízení od prachu a nečistot
- drobné opravy - výměna komponentů
- kompletace, balení a příprava pro expedici
- vkládání dat do PC
- práce se scannerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda až 25.000 Kč/měsíc
- nástupní bonus 10.000 Kč
- jídlo za pár kaček
- 5 týdnů dovolené, VOLNÉ VÍKENDY!
- dlouhodobé uplatnění na HPP
- příspěvek na Multisport kartu
- zdarma svozové autobusy přímo z Prahy Opatova a Říčan nebo Kladna
- odměna za doporučení známého / kamaráda 3.000 Kč
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- nástup ihned/dohodou

Informace o náboru

Hledáme šikovné uchazeče/ky na různorodou práci do společnosti zabývající se servisem elektroniky - práce je vhodná pro muže i ženy bez praxe či vzdělání, vhodné i jako získání praxe pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost zabývající se servisem výpočetní techniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

doprava a logistika, výroba, elektrotechnika, technika, telekomunikace

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní znalost práce na pc
- ochotu pracovat ve směnném provozu - třísměnný provoz (ranní, odpolední a noční )

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3618791  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22.000 - 25.000 Kč/měsíc