Inženýr Kvality

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.05.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- příspěvky na dopravu
- velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

- kontrola a zajištění denního chodu sériové kvality
- analýza a vyhodnocování stavu kvality výroby
- podpora při řešení zákaznických/dodavatelských reklamací
- koordinace měření kvality
- vedení záznamů v programu SAP

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro podmínkou)
- praxe v oblasti řízení kvality podmínkou
- znalost NJ (popř. AJ na komunikativní úrovni)
- orientace v kalitativních normách IATF 16949, VDA 19.2, NTF, FMEA, SPC
- znalost práce na PC (Windows, MS Office), SAP výhodou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Stabilní společnost s mezinárodní působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3655740  Dátum zverejnenia: 30.4.2019