PLC specialista ! Top mzda !

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- testování, správa a optimalizace průmyslových strojů a příslušenství,
- úprava a modifikace strojů v oblasti elektro a programování PLC Siemens,
- instalace a oživení pracovišť HW a SW.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi nadstandardní platové ohodnocení s ohledem na Vaše pracovní zařazení
- Zázemí stabilní společnosti působící dlouholetě v České Republice
- Propracovaný systém bonusů a prémií dle Vašich úspěchů
- Benefitní program rodinného typu
- Příspěvek na stravování s možností tradičních českých jídel
- Dovolená 25 dnů
- Sami si rozvrhnete svoji pracovní dobu
- Příjemné prostředí mezinárodního týmu s možností jazykových kurzů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na pozici PLC specialisty kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání s elektrotechnickým zaměřením,
- vyhláška §50/78sb.,
- orientace v technické dokumentaci
- znalost AJ na komunikativní úrovni,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3726710  Dátum zverejnenia: 29.7.2019