25 000 - 30 000 CZK

Junior konzultant/poradce - zajímavá nabídka, kariérní růst!

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Místo práce
Pobřežní 249/46, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

!POZOR! Rozšiřujeme své řady a hledáme kolegy, kteří s námi budou plnit naši vizi a pro které dodržování hodnot není jen slovní obrat!

Snažíme se na věci dívat ze zcela odlišných úhlů, mluvíme s lidmi a posloucháme jejich potřeby. Naši klienti nám důvěřují, zakládáme si především na dlouhodobém partnerství. Odměnou nám je svoboda, a to nejen časová, ale také finanční!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Tebe máme nachystáno?

■ Pěkné pracovní prostředí v Karlíně
■ Výbornou podporu ze strany manažera a propracovaný systém školení
■ Rychlý profesní i kariérní růst, do 9 měsíců můžeš být na vedoucí pozici
■ Vysoké finanční podmínky
■ Možnost pracovat flexibilně - dle Tvých časových možností

Informace o náboru

Pokud Tě to zaujalo, ozvi se nám a můžeme to probrat osobně, chcete více informací než se nám ozvete? Máte možnost!

a) Podívejte se na video:

b) Navštivte naše stránky:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Finance a bankovnictví

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

V jakém případě si plácneme?

■ Je nutné mít proklientské cítění, pracovat v zájmu klienta
■ Pokud rád/a pracuješ s lidmi a chceš se neustále rozvíjet, jsi náš člověk!
■ Maturita je nutné minimum
■ Klíčové jsou pro nás morální hodnoty, zbytek znalostí, ať už produktových anebo komunikačních tě naučíme.

Hodnoty pro nás znamenají
poctivost, osobnostní a kariérní růst a práce v přátelském prostředí plném podpory!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Milady Horákové 116/109
16000 Praha

Kontakt

ID: 3735757   Dátum zverejnenia: 15.10.2019