Operátor výroby - jednoduchá práce - nástup ihned!

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsíc- příplatky za přesčasy , bonusy za plnění, stravenky

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budeš dělat:
- Náplní tvé práce bude lehká manuální práce u linky - nejedná se o nic složitého.
- Nemusíš mít žádnou předchozí zkušenost, na vše ZAUČÍME!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- lákavou nástupní mzdu
- příplatky za přesčasy
- bonusy za plnění
- smlouvu na dobu neurčitou
- stravenky
- 25 dní dovolené

Informace o náboru

Do výroby hledáme posilu na pozici Operátor výroby! Nemusíš být Superman! Jsi dochvilný, spolehlivý a manuálně zručný? Nevadí ti pracovat na směny? Pokud jsi odpověděl ano, tak neváhej už ani chvíli a zašli nám svůj životopis! PS: nemusíš mít ŽÁDNOU PRAXI - na vše zaučíme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabívající se automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme:
- Ochotu pracovat na směny
- Dochvilnost
- Zručnost
- Spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3749367  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc- příplatky za přesčasy , bonusy za plnění, stravenky