Jednoduchá práce - klimatizované prostředí - až 26 500 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 26 500 Kč/měsícosobní ohodnocení až 1 500 Kč, příplatky až 2 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní tvé práce:
* lehká manuální práce u linky - na vše zaučíme!
* obsluha automatizovaných strojů
* částečná manuální kompletace

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
* nástupní mzda 21 800 Kč
* osobní ohodnocení až 1 500 Kč
* příplatky až 2 500 Kč
* klimatizované prostory
* lehká manuální práce
* čisté prostředí
* zaučení

Informace o náboru

Klimatizovaná hala - už se nemusíš v létě pařit, dobré pracovní prostředí, skvělé finanční ohodnocení a navíc chodit domů s čistou hlavou, kdo by to nechtěl? Už víc nečekej a zašli nám svůj životopis - počet míst je OMEZEN!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabívající se automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od tebe očekáváme:
* manuální zručnost
* spolehlivost
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3749368  Dátum zverejnenia: 28.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 26 500 Kč/měsícosobní ohodnocení až 1 500 Kč, příplatky až 2 500 Kč