Samostatný konstruktér strojírenství - flexibilní pracovní doba !

Job Leader Europe

Místo práce
Česká Lípa, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní, dynamická a moderní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

•Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické společnosti.
•Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
•Moderní vybavené pracoviště.
•Možnost se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
•Potřebná školení.
•Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní dobu, bonusy dle plnění projektů a osobních cílů,…)

Náplň práce:

•Navrhovat a realizovat nová konstrukční řešení výrobků v souladu s technickým zadáním.
•Budete spolupracovat s obchodním oddělením při prvotním návrhu technického řešení.
•Komunikovat se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace.
•Vypracovávat a kompletovat výrobní a technickou dokumentaci.
•Předávat stroje k realizaci do výroby.

Požadujeme:

•SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
•Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci.
•Angličtina na úrovni prezentačních dovedností.
•Znalost 3D CAD software (SolidWorks, Solid Edge).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Solid Edge - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3750589  Dátum zverejnenia: 29.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 60 000 Kč/měsíc