Vizuální kontroloři – 130 Kč / hod !

Job Leader Europe

Místo práce
Žatec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsícbonusy, příplatky, prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

☼ Vizuální kontrola kvality finálních produktů + dopracování komponentů
☼ Manuální práce podle pracovního postupu
☼ Manuální práce s břemeny

Zaměstnanecké výhody, benefity

☼ mzda 130 Kč / hod
☼ zajímavé bonusy, příplatky, prémie
☼ možnost týdenních záloh
☼ zaškolení zdarma + získání nových zkušeností
☼ práci ve směnném provozu (12 hod směny)
☼ možnost kariérního růstu
☼ veškeré pracovní pomůcky zdarma
☼ bezpečné, čisté a klimatizované pracovní prostředí

Informace o náboru

V případě zájmu nám neváhejte zaslat Váš životopis na emailovou adresu [email protected] ✉ a nebo nás kontaktujte na čísle +420 778 727 555 ☏

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

☼ praxi ve výrobním závodě
☼ skvělý zrak
☼ zodpovědnost, pečlivost, fyzickou zdatnost
☼ ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3768243  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 25 000 Kč/měsícbonusy, příplatky, prémie