Skladník/ce s VZV mzda až 30.000 Kč + 20.000 náborový př.

Job Leader Europe

Místo práce
Jažlovice, Říčany-Praha-Kolovraty, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čeká tě:

• naskladňování a vyskladňování zboží
• kontrola štítků, dodacích listů
• práce v systému a s počítačem
• obsluha VZV
• dodržování BOZP

Dáme ti za to:

• ZAJÍMAVÉ finanční ohodnocení mzda až 30.000 Kč
• náborový příspěvek 20.000 Kč!
• HPP, dlouhodobou spolupráci v čistém prostředí
• STRAVOVÁNÍ za pár kaček, 5 týdnů dovolené
• ODMĚNA za doporučení známého / kamaráda 3.000 Kč
• ZDARMA svozové autobusy zajištěny přímo z Kladna, Říčan a Prahy Opatova
• NÁSTUP ihned/dohodou

A JEN S NÁMI ZÍSKÁTE TAKÉ SKVĚLÉHO PARŤÁKA, KTERÝM JE MILÁ A USMĚVAVÁ KOORDINÁTORKA DENISA. PROVEDE VÁS CELÝM PROCESEM NÁSTUPU A NADÁLE TADY PRO VÁS BUDE KDYKOLIV POMOCI, PORADIT, PODPOŘIT. DENNĚ NA TELEFONU A TAKÉ PRAVIDELNĚ PŘÍMO V PROVOZU.

Co chceme za to?

• praxe a zkušenosti na obdobné pozici
• ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
• pokročilá znalost práce na PC
• platný průkaz na VZV
• trestní bezúhonnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost zabívající se záruční i pozáruční opravou drobné výpočetní techniky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3820450  Dátum zverejnenia: 4.3.2020