Řidič/ka autobusu - pozice je vhodná také pro důchodce!

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 170 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme své řady a hledáme kandidáty na pozici ŘIDIČ/KA AUTOBUSU -> pozice je vhodná také pro důchodce..

Jsme stabilní a zavedená společnost, vládne u nás přátelská a uvolněná atmosféra.
Vaši pracovní jedinou náplní práce bude rozvoz zaměstnanců do jejich zaměstnání!
Potřebujeme, aby jste byli:

Řidič s řidičským průkazem sk. D
Odborně a zdravotně způsobilí
Spolehliví a časově flexibilní
Zvyklí na férové jednání a vystupování

Nabízíme Vám:
Jízdu jednou až dvakrát denně na 2 hodiny
Až 230,- Kč za hodinu
Smlouvu na DPP
Skvělá příležitost přivýdělku či brigády
Možnost zaměstnání také pro penzisty!
V případě zájmu neváhejte zareagovat formulářem níže, či rovnou volejte na telefonní číslo: +420 778 727 555!
Těším se na Vaše reakce, .. :-)

Informace o náboru

vhodné i pro penzisty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava

Řidičský průkaz

B, D

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3946839  Dátum zverejnenia: 4.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 170 Kč/hod.