Reagujte bez životopisu

Skladník – potravinářství, Benešov

Job Leader Europe

Místo práce
Žižkova, Benešov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co dělá skladník/skladnice?
• Nakládku a vykládku kamionů pomocí elektrických a motorových vozíků
• Skladování zboží
• Všechny ostatní úkony spojené s manipulací zboží pomocí VZV
• Vykonává běžnou údržbu svého vozidla

Co od Vás požadujeme?
• Zkušenost s nakládkou a vykládkou kamionů
• Zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, důslednost
• Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz, 12 hod směny)