Hledá se zkušený automechanik, ale i šikovný absolvent! Mzda až 39000 Kč

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
- Budete opravovat, udržovat a servisovat nákladní vozidla
- Provádění prohlídky a diagnostiky vozidel
- Zpracování dokumentace k opravě

Bez čeho se neobejdete?
- Min. výuční list v oboru mechanik, nebo příbuzných oborech. Případně prokazatelné zkušenosti v oboru
- Znalost práce na PC
- Velkou výhodou je řidičský průkaz sk. C, svářečský průkaz, praxe s diagnostickým zařízením vítána

Nabízíme:
- Zázemí ve stabilní společnosti
- Práce vhodná i pro absolventa (nástupní mzda 26.000,- Kč + 4.000,- Kč prémie)
- Vyučení v oboru není podmínkou, podmínkou je však prokazatelná praxe
- Odborné vzdělávání v rámci společnosti
- Kvalitní pracovní zázemí
- Příspěvek na stravné
- V případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou
- Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu práce
- Mzda dle zkušeností, až 35.000,- Kč + 4.000,- Kč příplatky
- Pracoviště kousek od Prahy

Pracoviště jsou v následujících městech: Čestlice, Ústí nad Labem, Olomouc, Loděnice, Klecany u Prahy a Turnov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do naší společnosti hledáme šikovné absolventy nebo zkušené profíky na opravu a servis nákladních vozidel. Hledáme zejména autoklempíře, automechaniky a autoelektrikáře. Nástup možný ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4015655  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc