Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - Klášterec nad Ohří

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás u nás čeká?
- superčisté, klimatizované a moderní pracovní prostředí
- fyzicky nenáročná práce
- zakládání materiálu do výrobní linky (poloautomatizovaná výroba)
- práce v nepřetržitém provozu – 12hodinové směny (6-18, 18-6)
- skvělý kolektiv

Co od vás potřebujeme?
- manuální zručnost a dobrou schopnost soustředit se
- dobrou pracovní morálku, za kterou Vás rádi odměníme docházkovým bonusem
- časovou flexibilitu, za kterou vás odměníme příplatkem za pohotovost ve výši 10 %
- základní znalost práce s PC
- předešlou praxi v oblasti automotive je výhodou, ne však podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám rádi nabídneme?
- mzda 25 000 Kč
- docházkový bonus 1 000 Kč každý měsíc jen u nás
- měsíční prémie a osobní ohodnocení každý měsíc
- 3000 Kč za doporučení dalšího kolegy
- nadstandardní příplatky za práci v noci, o víkendu, nebo přesčas
- každý týden možnost zálohy z výplaty
- každý den teplé jídlo v závodní jídelně jen za pár korun (25 Kč)
- pracovní pomůcky a oblečení zdarma
- vstupní lékařskou prohlídku za Vás platíme my
- je důležité si odpočinou, máte 25 dní dovolené na rok
- příspěvek na dojíždění až 1 242 Kč
- 13. a 14. plat

Neváhejte se ozvat! Rádi se s Vámi osobně setkáme a těšíme se skvělou spolupráci!

ZAVOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO 775623555 NEBO PŘIJĎTE OSOBNĚ NA ADRESU POBOČKY KPT. JAROŠE 593 KADAŇ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl, výroba součástek do automobilů v silné a stabilní společnosti.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

operátor výroby

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4021606  Dátum zverejnenia: 9.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc