Finanční účetní s AJ - jedinečná pracovní příležitost k seberealizaci !

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost je mezinárodní a zahajuje nový projekt ve spolupráci se Srbskem. Pokud máte zkušenosti jako finanční účetní (nejlépe automobilový průmysl), anglický jazyk na komunikativní úrovni a znáte podvojné účetnictví pak jste ten člověk, kterého potřebujeme !

Náplň práce:
- Účtování došlých dodavatelských faktur (převážně ze zahraničí)
- Příprava podkladů pro platbu dodavatelských faktur
- Vystavování manuálních odběratelských faktur a jejich účtování
- Odběratelské a dodavatelské konfirmace
- Vyřizování upomínek

Jak si Vás představujeme?
- SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Znalost podvojného účetnictví

Co na oplátku nabízíme my Vám:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- 25 dní dovolené
- Příspěvky na dopravu
- Další vzdělávání a rozvoj + jazykové výukové kurzy přímo na pracovišti
- Kreativní a nestereotypní práci
- Stravenky
- Moderní a stabilní zázemí
- Možnost kariérního a finančního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4022931  Dátum zverejnenia: 20.1.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc