Seřizovač lisovny plastů - až 33.000Kč a nadstandardní příplatky za směnnost!

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výrobní, dynamická, moderní, stabilní, přátelská a na trhu velice úspěšné společnost rozšiřuje řady seřizovačů!

Pokud máte technické vzdělání, praxi se vstřikováním lisů a vyznáte se v technické dokumentaci - JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

Jak si představujeme našeho nového kolegu?
•SOU/SŠ všeobecné technické vzdělání
•praxe v oboru min. 3 roky (seřizovač, technolog vstřikovacích lisů)
•technické vzdělání v oboru elektro výhodou
•vyhláška 50/78 Sb. výhodou
•orientace v technické dokumentaci
•znalost pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
•Týden dovolené navíc
•Možnost dalšího vzdělávání nebo rozšíření kvalifikace
•Sympatické a přátelské pracovní prostředí a skvělý kolektiv
•Zaměstnání na dobu neurčitou
•Zvýhodněné stravování
•Odměna za loajalitu
•Příplatky za směnnost
•Kariérní růst
•Odpovídající finanční ohodnocení

Co u nás budete dělat?
•Na této pozici budete součástí týmu se zodpovědností za seřizování a opravy jedno a dvou komponentních lisů na plasty v rámci nepřetržitého režimu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Moderní a dynamická rostoucí společnost!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické obory - zaměření na technologii plastů / elektro

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4052634  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc