Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - HPP - práce v Dubí

Job Leader Europe

Místo práce
Ruská 311, Dubí Pozorka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
28.4.2021
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte praxi jako operátor výroby v obrábění? Chcete nastoupit do práce ihned?
Jste fyzicky zdatný a manuálně zručný?

Co Vám nabízíme :

· Mzda až 25 000,-

· Lékařskou prohlídku hrazenou námi

· 25 dní dovolené

· Bonusy ve výši až 20% ze základu mzdy

· Závodní stravování

· Příplatky za práci v noci, při odpolední směně a o víkendech

· Třísměnný provoz ( ranní, odpolední, noční)

· Možnost týdenních záloh

Následně od Vás požadujeme :

· Minimálně vyučení, výhodou technického zaměření, popřípadě prokazatelná praxe minimálně 1 rok

· Plnoletost

· Manuální zručnost a fyzickou zdatnost

· Schopnost obsluhy jednoduchých výrobních zařízení

A v poslední řadě co Vás bude čekat?

· Práce v příjemném prostředí se super kolektivem

· Podrobné zaškolení

· Následně už jen práce s výrobními komponenty a stroji

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat na tel. 725 145 569

Informace o náboru

- možnost stát se kmenovým zaměstnancem při spokojenosti firmy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Ve společnosti Unifrax poskytujeme inovativní řešení aplikačních problémů našich zákazníků v několika průmyslových odvětvích. Naši inženýři spolupracují přímo s týmem specialistů na výzkum a vývoj na vytváření vysokoteplotních speciálních vláken a anorganických materiálů, které šetří energii, snižují znečištění a zlepšují požární bezpečnost a vytvářejí zelenější, čistší a bezpečnější svět.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

operátor výroby, obráběč

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dochvilnost
- fyzická zdatnost
- zletilost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4067968  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc