Samostatná účetní s AJ (od 30.000,- Kč)

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro strojírenskou společnost se sídlem v Brně, hledám uchazeče/uchazečku na post: Samostatná účetní s Aj.

Práce s čísly Vás naplňuje?
Jste pečlivý človek se smyslem pro pořádek?
Umíte pracovat samostatně a máte praxi na obdobné pozici?
K tomu všemu se ještě domluvíte anglickým jazykem?

Bereme Vás!

Náplň práce:

• Základní kontrola a zpracování účetních dokladů, výpočet mezd zaměstnanců dle aktuální legislativy
• Vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců (potvrzení o příjmu atd.)
• Komunikace a příprava podkladů pro orgány státní správy
• Roční zúčtování daně a spolupráce na účetních uzávěrkách, auditu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující mzdové ohodnocení
* Firemní benefity (příspěvek na stravování, penzijní/životní pojištění)
* Přátelské pracovní prostředí
* Standardy mezinárodní společnosti
* Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka zaměstnání? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ve formátu WORD na adresu [email protected]. V každém případě Vás budeme kontaktovat. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Job Network s. r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
* komunikativní znalost AJ
* znalost podvojného účetnictví a DPH
* samostatnost, pečlivost, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2121626  Dátum zverejnenia: 10.1.2017