Servisní technik s vyhl.50 (zástupce vedoucího)

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Zodpovědnost za komunikaci s investory v rámci vzduchotechniky, klimatizace
· Řešení servisních požadavků, rozklíčování poruch, návrh řešení, organizace lidí
· Uplatňování aktuálních norem a předpisů, zodpovědnost za jejich správnost
· Příležitostné cestování k zákazníkům v rámci České republiky
· Technická podpora pro realizaci zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Motivující mzdové ohodnocení závislé i od výsledků
· Příjemné rodinné prostředí dobře fungující společnosti
· Stravenky
· Služební automobil, telefon a PC
· Odměny, dovolená navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firma se specializuje na finální nebo kompletované dodávky klimatizace včetně projektů, inženýrské činnosti, silové části elektro a MaR. Dále provádí velkoobchodní distribuční prodej a maloobchodní prodej klimatizačních a chladicích jednotek z vlastních skladů, záruční a pozáruční servis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· Min. SŠ vzdělání (technického směru)
· Orientace v oblasti vzduchotechniky a klimatizace
· Částečná znalost AJ nebo NJ
· Vyhláška 50
· Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 3025728  Dátum zverejnenia: 21.4.2017