Mechanik pracovných plošín v Nemecku -mesto Marktheidenfeld

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Marktheidenfeld, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
12 - 13,5 EUR/hod.diéty 24 Eur/deň netto + hradené ubytovanie vianočné a dovolenkové prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako pracovník pre jedného z najväčších firiem ponúkajúcich prenájom pracovných plošín v Nemecku, bude Vašou náplňou práce servis a oprava rôznych typov mobilných pracovných plošín. Jedná sa o údržbu a opravy motorov, hydrauliky, lakýrnicke práce a pod.
Hľadáme jednotlivca alebo dvojicu, trojicu či štvoricu
Práca je v dielni na stálom mieste - možnosť robiť nadčasy
V prípade záujmu sa pracuje aj cez soboty.
Po 6 mesiacoch možnosť prestúpiť do pracovného pomeru priamo k zákazníkovi.

- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- asistencia českého koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy
- pracovné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

- nástupné platové podmienky 12,00-13,50-€/hod. brutto + 24 €/deň diéty + hradené ubytovanie
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- v prípade potreby zálohy každý týždeň

Je možné pracovať vo dvojici, trojici aj štvorici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z Vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik, zámočník, autoelektrikár, lakýrnik

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Výhodou sú skúsenosti s ovládaním plošín a prax pri opravovaní a údržbe plošín.
Pracujete samostatne, ste dochvíľny a k pridelenej práci pristupujete zodpovedne. Ste ochotný cestovať , nevadí Vám práca vo výške a ste zdravotne spôsobilý na výkon práce. Ste komunikatívny a máte priateľské vystupovanie.

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3500849  Dátum zverejnenia: 20.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 12 EUR/hod.