Reagujte bez životopisu

Partia na pomocné práce do skladu v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme partiu 4 až 5 ľudí na pomocné práce do skladu v Nemecku v meste Kassel a blízkom okolí. Stačí pokiaľ v skupine bude jeden schopný dohovoriť sa po nemecky. Budete manipulovať s balíkmi v sklade a rozdeľovať a nakladať ich prepravným spoločnostiam. Balíky majú hmotnosť 20-30kg. Práca je vhodná pre mužov aj ženy pri vhodných fyzických dispozíciách. Pracuje sa 160-170 hod mesačne., za nočné a víkendové šichty a sviatky sú príplatky podľa platnej legislatívy. (25%,50% a 100%)

- nemecká pracovná zmluva

- dlhodobá práca na jednom pracovnom mieste

- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku

- pomoc pri vybavení detských prídavkov

- nástupné platové podmienky od 10,50/hod. brutto

- zabezpečené ubytovanie, polovicu nákladov hradí zamestnávateľ

- doprava do a z práce možná aj MHD, auto nie je potrebné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme partiu 2,3,4 člennú, kde sa jeden vie dohovoriť nemecky. Fyzické predpoklady na manuálnu prácu - treba aj 25 kg balíky dvíhať.

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4075366  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.