Firemní právník

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vystudovanou vysokovou školu v oblasti práva? Znáte dobře občanské, korporátní a smluvní právo? Můžete se pochlubit znalostí angličtiny či němčiny? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! My Vám za Vaše zkušenosti a znalosti na oplátku nabízíme zázemí naší společnosti, příjemný kolektiv, velmi zajímavé finanční ohodnocení a spoustu dalších benefitů!

* tvorba a revize obchodních smluv (finance, zákazníci, dodavatelé, logistika, HR)
* legislativní podpora obchodních jednotek
* komunikace s interními odděleními a externími poradci
* tvorba právních stanovisek
* revize dodavatelských a obchodních kontraktů
* sledování a vyhodnocování nové legislativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavou práci v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti
* zaměstnání v profesionálním kolektivu s velkou mírou samostatnosti
* motivující finanční ohodnocení, bonusový systém
* náborový příspěvek pro nové zaměstnance 10 000 Kč
* podpora profesního vzdělávání a osobního rozvoje
* využití cizích jazyků na denní bázi
* vysokou míru seberealizace
* nabídka firemního ubytování pro zaměstnance mimo jihlavský region
* další zaměstnanecké benefity (závodní stravování, zdravotní dovolená, slevy na naše výrobky)

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.