C++ Chief Developer - Linux TCP/IP Network app (45.000-65.000)Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45000-65000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení menší skupiny C/C++ developerů (Jun. / Sen.)
* technický a motivační rozvoj týmu
* odpovědnost za dosažení cílů v patřičné kvalitě
* vývoj aplikace nad OS Linux v C/C++
* koncepční návrh dílčích částí rozsáhlé apikace
* připřazení úkolů jednotlivým členům týmu (implementace dílčích částí)
* nutnost dalšího sebevzdělávání - bez toho to nepůjde

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé ohodnocení + prémie
* pružná pracovní doba
* příspěvek na penzijní pojištění
* příležitostný homeoffice, zdravotní volno
* stravenky
* výhodné peněžní půjčky
* možnost podpory vlastních projektů
* firemní akce
* mobilní firemní tarif
* příležitost cestovat k zákazníkovi po celém světě
* kultůra dynamické společnosti, mladý tým
* možnost využití firemní 3D tiskárny

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání.
Tuto pozici může vykonávat také vývojář, developer, programátor, programmer, sw inženýr, architect, chief, lead, manager, head, vedoucí, architekt se znalostí c, c++, tcp, ip, ccna, ccnp, linux.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zabývá se vývojem aplikací

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* dobré znalosti C/C++
* prokazatelná komerční praxe ve vývoji SW a vedení týmu
* zkušenost s vývojem rozsáhlejších aplikací
* znalost vývoje v prostředí OS Linux (aplikační vrstva)
* znalost oblasti TCP/IP komunikace
* Angličtina - min. pasivní v IT oboru
* schopnost motivovat a mentorovat tým

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3186155  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45000-65000