Plánovač zakázkové výroby (až 65 000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* sestavování krátkodobých a dlouhodobých plánů
* kapacitní propočty
* kontrola plnění plánu a rozpracovanosti výroby
* optimalizace toku materiálu
* neustálé zlepšování plánovacích procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* dotované závodní stravování
* flexi pasy
* pololetní finanční odměny
* každoroční valorizace mzdy
* mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
* firemní společenské a sportovní aktivity
* moderní a čisté pracovní prostředí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jako např. Plánovač výroby, technolog plánování, koordinátor výroby apod.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ technického směru výhodou
* prokazatelné zkušenosti s plánováním výroby
* zkušenost s plánováním zakázkové výroby nutností
* zkušenost s kapacitním plánováním
* praktické zkušenosti s firemním IS
* AJ/NJ na středně pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3493620  Dátum zverejnenia: 17.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65.000 Kč