Projektant/ka zeleně (možno i absolvent i na zkrácený úvazek)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zahradní a krajinná projekce - týmová práce - zpracování všech stupňů PD
* Inventarizace a hodnocení dřevin - odborné stanovení dendrometrických vlastností dřevin
* Komunikace s investorem a zúčastněnými stranami - projednání (investor, starosta, památkáři, obeslání sítí, atd.)
* Odpovědnost za jednotlivé zakázky
* Zapojení do odborné koncepční činnosti (koncepce údržby a rozvoje zeleně)
* Dle zkušeností možnost vykonávat technické a autorské dozory

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Plný úvazek nebo možnost domluvy na zkráceném úvazku (alespoň 30 hod. týdně)
* Zaměstnání v jednom z největších týmů v oboru sídelní a krajinné zeleně v ČR
* Týmovou práci s odborníky v oboru - spolupráci se zahradními a krajinnými architekty, dendrology
* Rozmanitou práci v oboru krajinné a zahradní architektury
* Práci nejen za počítačem, ale i v terénu
* Zaučení na nové technologie a způsob práce
* Externí školení v oboru
* Příjemný pracovní kolektiv
* Flexibilní pracovní dobu
* Stravenky
* Možnost užití služebních vozů pro soukromé účely
* Zaměstnanecké benefity dle výsledků (odměny, FKSP)
* Možnost domluvy na dokončení dříve rozdělaných/souběhu prací (v případě OSVČ)
* Lokalita: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na [email protected].
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů, udělujete souhlas společnosti Atregia s.r.o. a společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Atregia s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Projekční firma Atregia hledá kolegu, který doplní projekční tým.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ v oboru (ideálně sadovnictví a krajinářství, zahradní a krajinná architektura a příbuzné obory)
* Schopnost týmové práce - pracujeme všichni ve stejném software, naše výstupy jsou kvalitní a mají jasně danou štábní kulturu, jsme vzájemně zastupitelní, práci si navzájem kontrolujeme a dle domluvy doplňujeme a komunikujeme spolu
* Pravidelné docházení do kanceláře – Brno, Milady Horákové
* Ochotu vyjíždět s týmem do terénu za účelem hodnocení dřevin
* Schopnost formálního projevu při komunikaci se zákazníky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3505531  Dátum zverejnenia: 1.10.2018